Dvojičky Nízlové sa napriek strastiam osudu usilujú dopriať sebe i dcérkam čo najkrajší život. Slobodné maminy si prednedávnom kúpili dom, v ktorom chcú dievčatká Neu a Lindu vychovávať spoločne. Fanúšikov pravidelne ohurujú prehliadkou nehnuteľnosti, kde všetko dýcha prepychom – a to vrátane kúpeľne a exteriéru.

Speváčky Veroniku a Danielu Nízlovú postihol veľmi podobný príbeh, keď na výchovu malých ratolestí skončili samé. Tmavovlásky však nestrkajú hlavy do piesku a odvážne sa pustili do budovania dokonalého hniezdočka pre svoje malé poklady.

twiins dom

Úspešné sestry sa stihli pochváliť viacerými časťami obydlia, kde prevládajú zlaté boho doplnky. Po žiarivej kuchyni a presvetlených spálňach sa k dokončeniu celkového dizajnu dostala i kúpeľňa oživená zlatými batériami, dvojumývadlom so skrinkou z bieleho vysokého lesku, obrovským zrkadlom či kontrastnými obkladmi.

Detailným prepracovaním prešla i vonkajšia zastrešená terasa – tam kraľuje šedý záhradný nábytok s ružovými doplnkami, poskytujúci dostatočný priestor aj pre návštevy. V pozadí sa vyníma dokonale upravený trávnik a vysoký múr, umožňujúci štvorčlennej rodinke užívať si súkromie.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

twiins dom

Zdroj: Instagram/Danielatwiins | Foto: Instagram/Danielatwiins, Veronikatwiins