Televízna moderátorka Zlatica Puškárová si momentálne užíva horúce letné dni na dedine, kde si vychutnáva materskú dovolenku a svojich rozkošných synov Lea a Adamka. Pri jednoduchom živote na vidieku si všimla bežný život slovenského občana a slovenským politikom venovala poriadne štipľavý odkaz.

Zlatica Puškárová, jedna z najobľúbenejších tvári markizáckeho spravodajstva, si momentálne užíva materskú dovolenku a ako sama priznala, toto leto k moru nepôjde. O to väčšmi si však užíva horúce letné dni na Slovensku, jedenie ovocia zo záhrady, beh v sade, no najmä svoju rodinu. Pobyt na vidieku ju obohatil nielen o tieto skutočnosti, ale aj o fakt, ako žije ,,bežný človek“ na dedine.

,,Život mimo mesta ma veľmi obohatil a ukázal, čím ľudia naozaj žijú. Stretávam veľa milých ľudí, ktorí sa chcú odfotiť, alebo iba tak s úsmevom zapriať pekný deň…. Vidím mnohých mladých, ako si svojpomocne stavajú domy, ale aj statočných starčekov, ktorí sa iba neuveriteľnou silou vôle pohybujú…. Ale žijú a bojujú❤️ Chodia k nám často návštevy, ktoré vždy niečo domácke prinesú a veľa sa rozpráva, smeje, žije😍😍 Tento rok som síce bez mora, ale s veĺmi vzácnymi zážitkami. Viacerým najmä politikom odporúčam viac chodiť medzi ľudí, trápia ich aj tešia úplne iné veci ako si často myslia,“ zverila sa Zlatka na sociálnej sieti Instagram.

Foto: Instagram, Twitter