39-ročná moderátorka hlavného spravodajstva TV Markíza Zlatica Puškárová má so svojim manželom Patrikom Švajdom opäť dôvod na úsmev. Podľa exkluzívnych informácií denníka Nový Čas je vraj novinárka a tvár televíznej obrazovky opäť tehotná!

Vyzerá to tak, že Zlatica Puškárová sa už o pár mesiacov opäť vytratí z televíznej obrazovky, aby si mohla plniť svoje mamičkovské povinnosti. Podľa slovenského denníka by totiž moderátorka mala byť v radostnom očakávaní svojho druhého potomka. Ako sa zdá, stále zamilovaná dvojica Puškárová – Švajda, ktorá to bok po boku ťahá ako v súkromnom, tak aj pracovnom živote, bude mať druhé dieťatko. K ich rozkošnému synovi Leovi (6) tak o pár mesiacov pribudne malý súrodenec, ktorý bude pre Patrika štvrtým potomkom. Z predchádzajúceho vzťahu má totiž dvoch synov, Samuela a Patrika. Žeby sa prominentnej dvojici podarilo prelomiť ľady a tentokrát to bude dievčatko? Nechajme sa prekvapiť. :)

zlata1 zlata2 puskarova

Foto: Facebook/ZlaticaPuskarova

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)