Svet slovenského šoubiznisu sa tento týždeň nesie pod mrakom zlých správ. Len nedávno sme vás informovali o autonehode moderátorky Katky Kulovej, ktorá dostala na vozovke šmyk a narazila do zvodidiel. Nešťastie však najnovšie postretlo i ďalšiu úspešnú krásku!

Nepozornosť si opäť vypýtala svoju daň. Aktuálne by o tom vedela rozprávať aj Patrícia Vitteková, ktorá sa rozhodla stráviť čas s dcérami Thiou a Sofiou Zarou zimným športovaním. Dievčatá sa tak vybrali na ľadové klzisko, odkiaľ odišla známa mamička doslova dolámaná.

Patrícia podľa všetkého nešťastne spadla počas korčulovania, čo si odniesla najmä jej ruka. „7 týždňov na prácu doma a idem upraviť stravu, keďže som dotancovala na túto sezónu,“ posťažovala sa Vitteková na zábere, kde môžeme vidieť jej zlomené zápästie.

Pre viac správ SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK! Nájdete ho >>>TU<<<

Verejne známa mamička si však z celej situácie odniesla i malé ponaučenie. Predtým, než spadla na ľade, ju totiž upozornila vlastná dcéra, aby si dávala pozor, keďže ona sama má zranenú nohu. „Keby počúvam moju staršiu dcéru s ortézou na nohe a nemachrujem, dnes som ešte celá,“ poznamenala k záberu, kde ju môžeme vidieť s malou Thiou.

Zdroj/Foto: Instagram/Patricia Vitteková