Rodrigo Alves sa vo svete preslávil ako chodiaca napodobenina slávnej bábiky menom Ken. Preplastikovaný “fešáčik” je estetickými zákrokmi natoľko pohltený, že kvôli vytúženému vzhľadu neváhal ohroziť aj vlastné zdravie. Najnovšie sa ale podujal na niečo, čo by vám asi nenapadlo ani v najdivokejších predstavách.

Populárny blonďáčik kvôli plastickým zákrokom precestoval takmer celú zemeguľu a neustále vymýšľa nové experimenty. Keďže mu lekári ďalšie vážnejšie zásahy do tela už zakázali, rozhodol sa vyskúšať niečo menej bolestivé.

Rodrigo Alves

Rodriga môžete v týchto dňoch zastihnúť v Španielsku, ako si užíva dokonalý relax pri bazéne. Garantujeme vám, že jednu vec na ňom rozhodne neprehliadnete – živý Ken sa ako mávnutím čarovného prútika odrazu zmenil na malú morskú pannu.

Chodiaca verzia detskej hračky si na seba neváhala natiahnuť obrovské umelé plutvy, ktoré majú údajne slúžiť ako súčasť chudnutia. Plávanie v štýle morskej panny má byť totiž natoľko zaťažujúce, že sa tým automaticky vo vode spáli viac kalórií. Rodrigo pre zahraničný magazín Dailymail prezradil, že premena na krásnu rozprávkovú postavičku pre neho predstavuje splnenie ďalšieho veľkého sna.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Rodrigo Alves

Zdroj: Dailymail.co.uk | Foto: Instagram/rodrigoalvesuk