Ako to už býva zvykom, pre ľudí posadnutých plastickými operáciami je výrok “treba vedieť, kedy prestať” asi dosť neznámy. Jedným z nich je aj živý chorvátsky “Ken” Neven Ciganovič, ktorý sa vybral do neslávne známeho Iránu na plastiku nosa, no po zákroku sa zobudil s trvalou erekciou!

Chorvát posadnutý plastickými operáciami menom Neven Ciganovič (45) sa vybral do Iránu na “rhinoplastiku” spolu s televíznym štábom, ktorý natáčal dokumentárny film o jeho “nezvyčajnom” živote. Televízne kamery však boli prítomné len počas Nevenovych konzultácií s lekárom, nie počas samotného zákroku.

Samozrejme, celý zákrok prebehol v celkovej anestézii, no práve tú neprijalo “Kenovo” telo práve najideálnejšie. Keď sa totiž prebudil, lekári mu oznámili, že vedľajším účinkom látky obsiahnutej v anestézii je priapizmus – nežiadúca, dlhodobá a extrémne bolestivá erekcia, ktorá ale nie je spojená so se*uálnou túžbou a pretrváva aj po ejakulácii. Látkou zvanou propofol sa v roku 2009 predávkoval aj kráľ popu Michael Jackson, ktorý údajne tiež trpel priapizmom. S liečbou sa musí začať do 24 hodín, v opačnom prípade môže mať pacient problémy s erekciou, pretože pe*is bude trvalo poškodený.

Po šokujúcom zistení musel Neven ostať v nemocnici v srbskom hlavnom meste Belehrad, no bez akýchkoľvek liekov proti bolesti. Lekári mu totiž oznámili, že v danej nemocnici nemôžu podávať analgetiká, a tak musel Ciganovič trpieť v bolestiach nasledujúcich päť dní. Napriek hroznému zážitku vyhlásil, že momentálne už priapizmom netrpí.

Chrovátsky stylista má za sebou nespočetné množstvo zákrokov, vrátane plastiky žalúdka, brady, zväčšenia pier či odstránenia nosnej prepážky. Verí, že posledné vylepšenie nosa z neho urobí medzinárodnú hviezdu. ,,Veľmi sa teším na celú epizódu o mne. Je to veľká vec a dúfam, že je to začiatok mojej svetovej kariéry. Radšej nech ma ľudia nenávidia za to, kto som, ako by ma mali milovať za to, kto nie som.” Nuž, ktovie, či chcel frontman Nirvany Kurt Cobain počuť svoj výrok práve z týchto umelých ústočiek. :-D

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: Instagram/ #nevencigi

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk