Rodrigo Alves sa preslávil ako muž, ktorý robí všetko preto, aby sa stal čo najvernejšou kópiou plastového partnera obľúbenej bábiky Barbie. Svet tak Brazílčana pozná pod prezývkou živý Ken. A hoci nedávno blondiak priznal, že má o seba strach, nakoľko sa mu po 11-tich plastikách začal rozpadať nos, to ho neodradilo od toho, aby vo svojej premene zašiel ešte ďalej – z Rodriga je najnovšie Barbie!

Viac ako 750 tisíc eur. Kým niekto si takýto obrovský obnos peňazí nevie ani len predstaviť, Rodrigo Alves minul danú sumu na 72. plastík, ktoré má na tele. Napriek výstrahám lekárov však v zásahoch do svojej telesnej schránky nemieni prestať, pričom najnovšie by rád podstúpil zmenu pohlavia.

36-ročný chlapík sa totiž vyjadril, že jeho snom vlastne nie je vyzerať ako Ken, ale ako jeho známejšia partnerka Barbie. A tak Rodrigo začal konať – na jeho instagramovom účte už “kenovské” zábery neuvidíte, iba Brazílčana v ženských šatách a s dlhými blond vlasmi, čím odštartoval svoju novú životnú etapu. Zdá sa teda, že najznámejšíia živá mužská bábika je definitívnou minulosťou.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/rodrigoalvesuk