Na prvý pohľad dokonalý život, v ktorom nechýba zdravie, láska, šťastie a ani blahobyt. Ako sa ale pred malou chvíľou ukázalo, za dverami súkromia môže byť častokrát všetko inak. Najúspešnejšia slovenská influencerka Zuzana Plačková sa pred malou chvíľou s fanúšikmi podelila o mimoriadne smutnú informáciu.

,,Takto si ťa budem pamätať navždy,” Zuzana Plačková dnes napísala na svoj Instagram, kde sa ešte pred pár hodinami tešila z nového parfumu na pomoc týraným ženám či z blížiacej sa dovolenky. Namiesto relaxu však tesne pred Vianocami prišla životná rana v podobe smrti milovaného otca.

zuzana plačková

,,V stredu som mala letieť na dovolenku a nikdy by som neverila tomu, že namiesto toho budem nečakane pochovávať svojho Ocka vo veku 51 rokov,” šokovala najznámejšia slovenská influencerka.

,,Ďakujem ti za to, ako si ma vychoval a urobil zo mňa veľmi silnú ženu, schopnú čeliť tomuto svetu s nadhľadom tak, ako si to robil ty vždy. Ďakujem ti za trpezlivosť, ktorú pri mne ste v detstve museli mať, keď som vyvádzala… Ďakujem, že si sa so mnou ako malou učil do školy a veľa toho ma naučil a že si sa s nami vždy hrával všetky spoločenské hry ako správny otec a vždy v nedeľu si varil náš obľúbený obed… I keď nie vždy bolo dobre, no vždy som ťa ľúbila, lebo som celá po tebe. Verím, že už ťa nič nebolí a je ti konečne dobre. Odpočívaj v pokoji, nikdy na teba nezabudneme….Ľúbime ťa,” znejú emotívne slová, ktoré Zuzana poslala ockovi do neba. V mene celej redakcie vyjadrujeme úprimnú sústrasť.

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova