Na to, aby sa žena mohla stať luxusnou spoločníčkou, ani zďaleka nestačí chcieť a dobre vyzerať. Podľa slov jednej z nich musí perfektne ovládať aspoň dva svetové jazyky, byť expertkou na etiketu, ale vyznať sa aj v takých veciach, ako je víno či značky áut. Umenie konverzácie je samozrejmosťou, o iných druhoch „umenia“ ani nehovoriac. Vitajte vo svete pozlátených slečien!

Za to, čo robí, sa nehanbí, no svojej rodine aj tak tvrdí, že pracuje ako delegátka. Mimochodom, i toto povolanie si Simona, ktorá už roky pracuje ako luxusná spoločníčka, vyskúšala. Nebavilo ju to. Chcela cestovať, spoznávať svet a žiť tak, ako sa jej zachce. Dnes je spokojná, no ako tvrdí –  „práca“ nie je pre každého.

Luxusná spoločníčka na pláži. Žena na pláži.
Či je táto práca jednoduchá? Podľa luxusnej spoločníčky ani zďaleka!

Ťažká makačka, ktorú by nezvládol každý

„Letela som z Milána do New Yorku, kde som mala sprevádzať klienta na služobnej ceste. Absolvovala som s ním konferenciu vrátane večere s jeho biznis partnermi. Na nohách som bola 40 hodín, pričom po celý čas som musela vyzerať sviežo, usmievať sa a byť milá,“ posťažovala sa magazínu Klocher Simona a dodala, že ľudia si dievčatá ako ju často mýlia s luxusnými prostitútkami, no ich úlohou je v skutočnosti byť dokonalou partnerkou. Niekedy partnerky dokonca hrajú – prípadne manželky, sestry, asistentky, obyvateľky domu, ktorý sa má rýchlo predať… Práca spoločníčky teda vyžaduje aj určité herecké schopnosti – a množstvo ďalších, aké si bežný človek ani len nedokáže predstaviť.

Luxusný butik. Kabelky.
Klient hradí všetky náklady spoločníčky, ktorú si objedná. Osobný šofér a nákupy v luxusných butikoch sú štandardom.

„Magnáti, členovia kráľovských rodín, politici, hviezdy…“

Ako teda vyzerá taká bežná „objednávka“ služieb luxusnej spoločníčky? Simona pracuje pre agentúru, zaručujúcu diskrétnosť bohatým klientom, ktorí sa, prirodzene, o svoje súkromie boja – od nej dievča preberie požiadavky daného muža. Môže sa pritom jednať o noc, ale aj víkend, týždeň, ba dokonca mesiac – napríklad luxusné plavby jachtou či dlhšie pracovné cesty.

Objednávka zahŕňa informáciu, čo všetko bude zákazník od spoločníčky vyžadovať. Niektorí sa chcú len zabaviť vtipnou a duchaplnou konverzáciou, ďalší hľadajú partnerku na šport, no najväčší záujem je, prirodzene, o erot*cké služby – masáže, tanec, či, ako to Simona nazýva, „intímne stretnutie“. Čím vyššie a neobvyklejšie požiadavky, tým vyššia cena. Klient taktiež hradí všetky náklady od prepravy až po oblečenie, ktoré sa môže vyšplhať aj na tisícky eur. „Dostanem dopredu informáciu, čo budem robiť a môžem si vybrať, či objednávku prijmem alebo nie. Mojimi zákazníkmi sú pritom vskutku najrôznejší ľudia – magnáti, členovia kráľovských rodín, politici, hviezdy…“ Na otázku, či pozná aj iné Slovenky, ktoré vykonávajú rovnakú prácu, odpovedá: „Je ich dosť. Často sa smejeme, že keby zverejnili ich mená, mali by po instasláve. Tvária sa, aký majú super život, producírujú sa v najluxusnejších hoteloch… Nikomu nepríde divné, odkiaľ na toto 25-ročná baba berie peniaze?,“ spytuje sa Simona, narážajúc na dievčatá, ktoré si do kolónky „práca“ píšu povolania ako „modelka“ či „influencerka“.

Dievča v Dubaji.
Jedna z typických fotiek influenceriek na Instagrame. #FollowMeTo a Dubaj v pozadí. Mnohé z nich sú podľa Simony v skutočnosti jej kolegyne.

Bude pracovať, kým nenájde Pána Božského

Kde sa Simona nachádza teraz? Je na služobnej ceste v teplom Thajsku, kde si užíva luxusné hotely, slnečné počasie a prímorský vánok. Smeje sa, že má so sebou celý „hárem“ – asi 10 dievčat, ide vraj však len o zabávanie klientov bez s*xu. A koľko tak zarábajú?

„Sú to päťciferné čísla. Ceny za noc nie sú presne stanovené, pohybuje sa to však v rozmedzí od 300 do 15.000 eur. Nejde o lacnotu. Keď si bohatý, nechceš len takú obyčajnú ženu. Očakávaš viac.“ V tomto prípade to môže byť napríklad kúpanie sa hore bez za 1000 eur, orálny styk za 2000 a „kompletka“ za 3000 a viac. Či si muži prajú aj niečo neobvyklého? „Raz jeden chcel, aby som ho spútala a zmlátila v policajnom kostýme. Žiadal viac a viac, dobila som ho až do krvi. O styk nemal záujem, chcel len tú bitku. Ďalší zas vopred požiadal o moju fotku prstov na nohách, než si ma objednal,“ spomína Simona na zvláštne chúťky svojich klientov. Sama si prežila aj najhoršiu nočnú moru dievčat, ako je ona – do jedného z nich sa zamilovala.

Na otázku, dokedy by chcela takto pracovať, odpovedá, že kým nenájde toho pravého. Či sa snaží dostať do chomúta niektorého zo svojich bohatých zákazníkov, si môžeme už len domyslieť.

Zdroj: Klocher.sk | Foto: Pixabay, Unsplash