Dominika Cibulková si už osem mesiacov užíva pocit matky so všetkým, čo k tomu patrí. Hoci na sociálnych sieťach pôsobí jej život ako z filmu o dokonalej rodinke, realita býva často iná a známa tenistka sa ju v nedávnom rozhovore pre magzín Eva neštítila priznať.

Polroka potom, ako úspešná športovkyňa zavesila kariéru profesionálnej tenistky na klinec, priviedla na svet synčeka Jakubka, ktorý jej životu dodal nový rozmer. Zrazu sa všetka blondínkina pozornosť začala sústrediť na nového člena rodiny. Dominika tak ako správna mamina začala spoznávať úplne iné veci, s akými sa dovtedy stretávala.

dominika cibulkova

,,Masaker. Človek je nevyspatý, podráždený, je absolútne mimo svojej komfortnej zóny,“ pre Evu na rovinu uviedla 31-ročná Bratislavčanka, ktorej materská dovolenka vôbec nie je taká idylická, ako by sa podľa jej fotiek na Instagrame, sršiacich radosťou a pohodou, mohlo zdať.

Dominika si tiež vďaka materstvu uvedomila, aké dôležité je mať kvalitný vzťah aj predtým, ako sa rodinka rozrastie. ,,Myslím, že bábätko nemôže zachrániť žiaden vzťah, ktorý nefungoval. Práve naopak, ešte zvýrazní, či si tí dvaja vlastne rozumejú v dôležitých veciach,“ vyjadrila sa milujúca mamička a manželka.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

dominika cibulkova syn manžel

Zdroj: EVA | Foto: Instagram/domicibulkova