Diane (50) roky prezývali živá Rapunzel, pretože svoje dlhé blond vlasy si nenechala ostrihať celé desaťročia. Na svoje okrúhle 50. narodeniny sa však rozhodla pre radikálnu zmenu, a tak ju najlepšia priateľka prihlásila do Rachael Ray Show, kde jej hriva prešla radikálnou, no za to veľmi pozitívnou zmenou! 

Diane vďaka svojej dlhej “zlatej” hrive roky priatelia prirovnávali k rozprávkovej postavičke Rapunzel. Vlasy si totiž pestovala celé desaťročia, no treba povedať, že paradoxne vďaka svojej “korune krásy” vyzerala staršie. Na svoju okrúhlu päťdesiatku sa teda rozhodla pre radikálnu zmenu, a tak si ju zobral do parády kaderník z populárnej televíznej šou Rachael Ray Show.

Keď Diane prišla do štúdia, publikum, vrátane jej najlepšej kamarátky, ostalo v nemom úžase. Niet sa čo čudovať, veď ostriahnie, preriedenie a nafarbenie jej vlasov vkusným blond odtieňom v kombinácií so se*y outfitom Diane ubralo minimálne 5 rokov. WAU, za nás palec hore!

Zdroj/ Foto: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Ňussi
Študentka médií, ktorá miluje písanie. Zameriavam sa na krásu, trendy, módu, šoubiznis a aktuálne dianie. Budem veľmi rada, ak vás moje články pobavia, či vyplnia voľný čas. Príjemné čítanie. :-)