Slovenská televízia dlhoročne vysiela živé prenosy panorámy, zobrazujúce aktuálnu situáciu v krajine, výšku snehu v lyžiarskych strediskách či predpoveď počasia na najbližšie dni. Počas vyhlásenia krízového stavu ale platia na území celej republiky celkom odlišné pravidlá, než na aké sme boli ešte donedávna zvyknutí. Výnimočný stav si uvedomuje aj autor veselého videa, aké vás zaručene pobaví, a možno sa v ňom i sami nájdete.

Celé dni trčať doma s čoraz klesajúcou možnosťou vychádzok po meste – to je niečo, o čom sa dnešnej generácii ani nesnívalo. Nik z nás pritom vôbec netuší, ako dlho bude prebiehajúci trend prísnych opatrení kvôli infekčnej hrozbe nákazy koronavírusom pokračovať.

Našťastie sa stále nájdu ľudia, ktorí dokážu akýkoľvek núdzový stav obrátiť na srandu a svojimi žartovnými počinmi pobaviť množstvo ďalších ľudí. Video, zachytávajúce živú panorámu bežnej domácnosti počas karanténnych nariadení, sa určite pre unudené osôbky, uväznené za múrmi bytov, stane vynikajúcim spestrením.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Mojevideo.sk | Foto: Mojevideo.sk, YouTube