Jessica Alves je súčasťou svetového bulváru od nepamäti, aj keď do roku 2020 sme ju poznali ako najznámejšieho živého Kena Rodriga Alvesa. Po premene na Barbie začala blondínka vplyvom hormónov naberať kilá navyše – pred časom sa s nimi rozhodla radikálne zatočiť.

Presný počet operácií Jessicy Alves možno nevie ani ona sama, avšak naposledy sa pri jej mene skloňoovalo číslo 75. Najnovšie do zoznamu zákrokov pribudol ďalší, pričom nešlo o žiadny ľahký zásah do tela.

V dôsledku náročnej premeny muža na ženu, v rámci ktorej musela Barbie užívať množstvo hormónov, ručička na jej váhe dosiahla 102 kilogramov. Jessica preto nemienila strácať čas a opäť využila pomoc lekárov. Tí jej chirurgicky zmenšili žalúdok, z ktorého pôvodnej veľkosti jej ostalo iba 20 %.

Po necelom mesiaci kontroverzná postavička žiari šťastím. V zariadení Antalyi, kde sa zotavovala a konzumovala iba detoxikačné nápoje, sa jej podarilo zbaviť sa každý deň jedného kilogramu. Ako sa Jess vyjadrila pre britský denník DailyMail, aktuálne už necíti hlad ani túžbu po jedle – operácia vraj bola to najlepšie, čo mohla urobiť. Jessica je tak o 20 kíl ľahšia a svojou štíhlejšou postavou sa hrdo pýši na sociálnych sieťach.

Jessicine nové krivky si môžete pozrieť — TU —

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: Instagram/jessicaalvs_