Adam Pavlovčin, ktorý už pár dní funguje pod umeleckým menom ADONYX, má za sebou víkend plný emócií. Spevák sa postavil pred obrovské publikum, o akom sa československým umelcom často ani len nesníva.

Vďaka televíznemu projektu SuperStar sa Adamovi Pavlovčinovi podarilo naštartovať sľubnú kariéru. Hneď po víťazstve ho oslovil i od porotca Leoš Mareš, aby vystupoval na jeho benefičnej akcii Silvestrovské pecky. O niečo neskôr prišla od moderátora dokonca ešte lukratívnejšia ponuka.

,,Jeden z najkrajších momentov na pódiu, aké som kedy zažil. Postaviť sa pred dvakrát vypredanú O2 Arénu je neopísateľné a zároveň veľmi nákazlivé, človek by si na takéto obecenstvo zvykol veľmi rýchlo,“ pochválil sa na Instagrame talentovaný ADONYX, ktorý vďaka Leošovi zažil niečo, čo sa väčšine slovenským spevákom nepodarí za celý život.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Umelec sa zároveň poďakoval Leošovi za prejavenú dôveru a možnosť vystúpiť ako hosť na jeho fenomenálnej šou, na ktorú si zakúpilo lístok neuveriteľných 37 896 ľudí vrátane manželky trojnásobného otecka Moniky Marešovej. O malú ukážku svojho prevedenia skladby Skin od Rag’n’Bone Mana sa Adam podelil aj so sledovateľmi na sociálnych sieťach a zimomriavky nechýbajú ani tentokrát!

Vystúpenie Adama Pavlovčina v O2 Aréne nájdete — TU —