V októbri minulého roku sme sa rozlúčili s maestrom Karlom Gottom. S natáčaním dokumentárneho filmu o legendárnom českom hudobníkovi sa začalo ešte počas jeho života, pričom s tvorbou tejto snímky sa neprestalo ani po spevákovom odchode. Dnes by táto ikonická osoba oslávila svoje 81. narodeniny. Pri tejto príležitosti sa tak na jej oficiálnom instagramovom profile objavili prvé zábery filmu Karel, ku ktorým vdova Ivanka napísala pár slov. 

Veľkolepého filmu režisérky Oľgy Malířové Špátovej pod titulom Karel by sme sa mali dočkať v kinách na jeseň. Dojímavý trailer, ktorý zverejnila vdova po Karlovi Gottovi, určite navnadí mnohých fanúšikov, aby si snímku chceli vychutnať na plátnach. ,,Vážení a milí, ďakujem za krásne maily a listy, ktoré mi posielate v súvislosti s dnešnými nedožitými narodeninami môjho manžela. Som veľmi rada, že práve dnes, 14. 7., vám môžeme po prvý raz ukázať prvé zábery z filmu Karel. Dúfam, že vás krátke video poteší,” Ivana napísala k videu.

Hneď v prvom zábere môžeme vidieť samotného speváka s jeho dcérkou Charlotte pri krásnom rozhovore z očí do očí, kde prezrádza, prečo sa do neho jeho láska zamilovala. ,,Hovorievala, nie ako spievaš, ale tie tvoje modré oči,” prezrádza svojej ratolesti.

Divákom sa taktiež naskytá možnosť pozrieť si rozhovor Ivany a Karla v aute, kde mala o božského Káju jeho manželka strach. ,,Keď trpíš nechutenstvom, tak musíme ísť do nemocnice,” povedala plavovláska, čo sa veľmi hudobníkovi nepozdávalo. ,,Nie, nikam nevolaj, len to znervózňuje.” Celý trailer končí pohľadom na šťastný pár v kostole, kde maestro zavtipkoval. ,,No, tu sme to mali mať a ty stále Las Vegas,” pobavil nie len svoju manželku, ale aj seba.

 

Foto/Zdroj: Instagram/officialkarelgott/elviralistkova