Sú to presne 4 roky, čo si známy hlas Fun rádia pred zrakom svojich najbližších povedal áno s Veronikou Ostrihoňovou. Pri tejto príležitosti Matej Cifra prezradil, o čom a hlavne o kom sníval už ako malý chlapec. Z jeho detských predstáv vám nabehne husia koža. 

V septembri roku 2016 sa pod holým nebom oddal zamilovaný pár Veronika Ostrihoňová a Matej Cifra alias Sajfa. Od tej doby medzi seba privítali aj dcérku Sárku a spoločne si nažívajú v harmonickej a šťastnej rodinke. Títo dvaja záľubenci vo štvrtok oslavovali 4. výročie svadby, na ktorú si obľúbený moderátor zaspomínal na sociálnych sieťach. Krásne vyznanie tlačí do očí slzy dojatia.

Veronika a Sajfa s dcérkou

,,Keď som bol na základnej škole, často sa mi snívalo, ako som z horiacej školy na rukách vyniesol cez kúdole dymu a ruiny to najkrajšie dievča v celej škole. Všetci stáli pred školou a plakali, ale akonáhle ma zbadali s ňou na rukách, ako vychádzam hrdinsky hlavným vchodom, začali spontánne výskať a tlieskať,” Sajfa na Instagrame podrobne opísal svoje predstavy spred dávnych rokov, pričom vyzradil, kto bola tá šťastná zachránená deva.

,,Vtedy som ešte netušil, že si to dievča raz privediem pred oltár. V čase, keď som si išiel tento sen, nebola Verča ešte ani na svete. Dnes je to na deň presne pred 4 rokmi, čo sme manželia. Dovtedy najkrajší deň v mojom živote. Od minulého roka druhý najkrajší deň v mojom živote,” obľúbený YouTuber nadväzuje na narodenie ich dcéry. Všetko teda nasvedčuje tomu, že si Sajfa nažíva svoj sen, po ktorom dlho túžil, a dve milované ženy nadovšetko ľúbi.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/sajfa