Zákerná rakovina si nevyberá. Pred pár dňami tak, bohužiaľ,vzala život i známej slovenskej herečke Silvii Petöovej, čo šokovalo celú verejnosť vrátane jej spolupracovníkov, ktorí vraj o chorobe vôbec netušili. Zo slov Sisinej kolegyne a kamarátky vás preto bude priam až mraziť.

Do hereckého neba pred pár dňami pribudla ďalšia nevinná duša. Silvii Petöovej vraj bola diagnostikovaná rakovina prsníka približne pred tromi rokmi, avšak túto informáciu sa snažila až do svojej smrti uchovávať v tajnosti. Sisina smrť tak bola poriadnym šokom nielen pre bežných Slovákov, ale i jej veľmi blízkych kolegov, s ktorými ešte donedávna spolupracovala.

Silvia Petoova
Silvia Petöová

Pre Topky.sk túto skutočnosť potvrdila i herečkina kamarátka a kolegyňa Janka Wágnerová, s ktorou sa stretávali pracovne v dabingu. ,,Potom som ju však videla čoraz menej, naposledy som ju vídavala na Wake lake so synom. Kým bol na boarde, ona si vychutnávala chvíľky na slnku. Bola iná,“ uviedla.

Jana Wagnerová
Herečka Janka Wágnerová

Janka ďalej prezradila, že si všimla, že sa vždy vysmiata a dobre naladená Sisa stiahla do úzadia a čas začala tráviť najmä sama a v kruhu najbližších. Príčinu jej konania však pochopila až po tom, ako sa dozvedela, že očarujúca umelkyňa už nie je medzi nami. Dovtedy vraj z jej kolegov nikto ani len netušil, čo v skutočnosti prežíva a aký boj zvádza.

„Keď sme sa túto správu s kolegami dozvedeli, nikto nemal ani poňatia, že sa s niečím takýmto pasovala. Všetci sme zostali v šoku, nechápali sme, ako sa to mohlo stať. Že o tom nikto nevedel. Bola neuveriteľne silná, že sa dokázala usmievať a tváriť sa, že sa nič nedeje, nehovoriť o tom,“ na adresu Silviinho nečakaného odchodu vyjadrila mrazivé slová známa herečka, pričom tvrdí, že o jej najväčšom trápení možno nevedel ani syn Filip.

Na adresu svojej priateľky však Janka nešetrila slovami chvály. ,,Bola to úžasná, krásna a neskutočne dobrá žena s obrovským srdcom. Šírila okolo seba samú pozitívnu energiu, stále sa smiala.“ Česť Silviinej pamiatke…

Jana Wagnerova
Janka s kolegami v dabingovom štúdiu

Zdroj: Topky.sk | Foto: Instagram/jana_wagnerova_official, tvmarkizaofficial, Facebook/Nie rakovine