Získať zlatý buzzer, respektíve zlatý bzučiak je snom každého, kto nabral odvahu a zúčastnil sa kástingu šou Česko Slovensko má talent. Ide totiiž o priamu vstupenku do veľkolepého finále, ktorú súťažiaci môže dostať od jedného z porotcov. Dominike Titkovej z Nitry sa to podarilo!

Pokorná Dominika očarila členov poroty, obecenstvo a divákov TV JOJ svojím zlatom v hrdle. Na pódiu sa predstavila s úžasným prevedením známej francúzskej balady Malade od Lary Fabian, ktorú venovala svojmu otcovi. Sympatická speváčka uviedla, že jej milovaný rodič má vrodenú poruchu a postupne prichádza o sluch.

34-ročná záhradná architektka všetkým nielen spôsobila zimomriavky, ale ich aj postavila na nohy. Diana Mórová sa dokonca rozplakala. ,,Váš otec musí byť… pyšný… Iba som chcela povedať, že je dobré, že máte ešte otca a môžete mu ukázať váš talent, to je celé,“ hľadala slová rozcítená herečka. Jej prísediacu kolegyňu Martu Jandovú však Dominika okúzlila zrejme ešte viac.

,,Ja som strašne šťastná. Ja vám strašne veľmi ďakujem, že ste prišla a hovorím vám taktiež áno,“ znie iba útržok z hodnotenia českej speváčky, po ktorom stlačila zlatý bzučiak. Dominika sa tak vďaka svojmu bravúrnemu a emotívnemu vystúpeniu objaví vo finále. Srdečne gratulujeme!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Vystúpenie Dominiky Titkovej

Zdroj/Foto: TV JOJ, Instagram/tvjoj