Keď sa povie Maluma, rozhodne si predstavíme tie najhorúcejšie latino hity, ktoré vedia rozpáliť a rozhýbať telo na maximum. Najnovšia skladba tohto kolumbijskeho krásavca v spolupráci s Francúzom GIMZ s názvom Hola Señorita (Maria) sa tak s najväčšou pravdepodobnosťou stane absolútnou súčasťou vášho letného playlistu.

Raz darmo, keď chlapovi, a navyše ešte aj príťažlivému, koluje v žilách horúca latinskoamerická krv, máloktorá by nepodľahla jeho čaru. 25-ročný mlaďas Maluma tak má okolo prsta obtočené dámy z celého sveta vrátane svojej rodáčky Shakiry, ktorá s ním nahrala nejeden hit, či našich krásnych dvojičiek Twiins. Babám sa dokonca s týmto fešákom pred pár mesiacmi podarilo i odfotiť, čo im závidela nejedna fanúšička.

Maluma

Už zajtra Maluma vydáva svoj nový album 11:11, avšak ešte predtým vypustil na scénu novinku, na ktorej spolupracoval s francúzskym spevákom s jedinečným hlasom menom GIMS. Môžete ho poznať aj vďaka hitu Est-ce que tu m’aimes?, okupujúcemu pred štyrmi rokmi veľmi intenzívne i slovenské rádiá.

Maluma

Exotickým pánom sa tak podarilo nahrať extrémne chytľavý song Hola Señorita (Maria) – kombinácia španielčiny a francúzštiny ho stavia do pozície jedinečného letného hitu, ktorý miestami navodzuje doslova zimomriavky!

 

Zdroj/Foto: YouTube, Streamable, Instagram/maluma, twiinsmusic