Vo svete nie je úplne zvykom, že bývalá a súčasná partnerka jedného muža vedia udržiavať kamarátsky vzťah. Mnohým preto príde čudné, keď v trojuholníku vládne idylka ako v prípade hudobníka Martina Valihoru, jeho bývalej priateľky Alexandry Orviskej a tej súčasnej Natálie Germáni, pričom obe dámy sú i mamičkami jeho dcér. To, že si všetci spolu nažívajú ako šťastná rodinka, podnietilo neznámeho muža k drsnému odkazu.

To, že najznámejší slovenský bubeník Martin Valihora tvorí pár s krásnou herečkou Natáliou Germáni, prasklo na verejnosti iba minulý rok v júni, keď už jeho partnerka nosila pod srdcom ich spoločné dieťatko. Dnes si dvojica užíva plnými dúškami rodinnú idylku, do ktorej však nepatrí iba 5-mesačná Zuna, ale aj 13-ročná Viktória, Martinova dcéra z dávneho vzťahu s moderátorkou Alexandrou Orviskou, a samotná Saša! Tá bola dokonca prítomná i pri Natáliiných prvých dňoch materstva, kedy sa štvorica spoločne nachádzala v New Yorku.

Kým niektorí voči kamarátskym väzbám žien Martina Valihoru prechovávajú veľký obdiv a uznanie, nájdu sa aj takí, ktorým sa ich priateľské spolužitie ani zďaleka nepozdáva.„Natália, si mladá baba, Martin má 13-ročné nemanželské dieťa, ty tiež nie si vydatá. Načo si chcela, aby Zuna mala americké občianstvo, išla si rodiť do New Yorku, do Hollywoodu sa nedostaneš,“ herečke, známej napríklad zo seriálov Vlci, Hotel či Divoké kone, odkázal prostredníctvom sociálnej siete neznámy muž. V ďalších svojich vyjadreniach však pritvrdil ešte o niečo viac.

„Žijete na hromade s jeho bývalou, to je ako hárem. Herečky ste ako štetky, prespávate sa s hudobníkmi, režisérmi,“ pokračoval muž, ktorému očividne vadí, že krásky nemajú medzi sebou absolútne žiadny problém, ako je to u iných “rivaliek” zvykom. ,,Ja si život bez nich a bez nášho rodinného #patchwork neviem predstaviť,” napísala pred časom na svoj Instagram na adresu Natálie, Martina a ich maličkej Zuny Alexandra Orviská.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/nataliagermani, alexandraorviska, vikivalihora