Sú tomu štyri týždne, čo sa slovenská kráska pasuje s veľkými bolesťami. Ronie je už ale, našťastie, z najhoršieho vonku, aj keď ju čaká ešte dlhá cesta. Za všetko môže jazda na longboarde.

,,Žijem a pomaly sa znovu učím chodiť,” na Instagrame odkázala fanúšikom Veronika Adamčíková, ktorú si môžete pamätať aj ako členku dnes už neexistujúceho dievčenského zoskupenia Foresomeone. Ronie totiž pred mesiacom pri jazde na longboarde neodhadla rýchlosť a terén, v dôsledku čoho sa jej pekný deň skončil katastrofou.

,,Jazdila som na rovnej hrádzi, no v 40km/h rýchlosti som narazila na nejaký kanál, či čo to bolo (v tej rýchlosti si to úplne nevšimnete detailne), vyletela som do vzduchu a šľahlo ma to fajnovo o betón,” speváčka sledovateľom objasnila hrozivú nehodu, pri ktorej si to, vďakabohu, odniesla “iba” panva. Tá sa jej zlomila na dvoch miestach.

Stav talentovanej krásky sa každým dňom pomaličky, našťastie, zlepšuje. Ako sama prezradila, kosť sa zrastá dobre a pevne, ako má. ,,Všetko chce už len svoj čas. Ešte si nejaký týždeň poležím na chrbte,” napísala Ronie, ktorá sa na záver priaznivcom poďakovala za podporné správy. Držíme palce a prajeme skoré uzdravenie!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/ronieofficial