Pred dvomi mesiacmi takmer väčšinu Slovákov pripútal koronavírus za múry ich domovov, kde si niektorí presunuli svoju prácu, niektorí sa začali angažovať v dovtedy nepoznaných aktivitách a niektorí si už po pár dňoch trhali vlasy od nudy a pocitu samoty. Oliver Oswald, známy predovšetkým ako Luky zo seriálu Oteckovia, však so svojím parťákom Samuelom Procházkom poňali po čase izolácie karanténu úplne inak. Povedali si, že nad aktuálnou situáciou plakať rozhodne nebudú a namiesto toho si radšej vyskúšajú život bohatých.

Aké je to byť bohatým? To zaujímalo aj duo Olivera Oswalda a Samuela Procházku, vystupujúceho pod pseudonymom Graciosooo, ktorí sa spolu s ostrieľaným hercom Petrom Batthyanym podieľajú na tvorbe zaujímavých videí. Sketch Bros, ako si páni hovoria, sa však najnovšie vybrali na misiu len vo dvojici.

Tínedžeri sa rozhodli prenajať si najluxusnejšiu vilu v centre Bratislave, akú našli, a užívať si v nej celý jeden mesiac. Priestranná rezidencia RIVER VIEW RESIDENCE s množstvom izieb, kúpeľní, jednou mačkou či dokonalým výhľadom na mesto, na ktoré sa dá kochať pri kúpaní sa vo vírivke, sa tak pre nasledujúce týždne stala novým domovom bláznivých chalanov.

Plány Olivera a Samuela v kráľovskom sídle sú jasné – točiť videá a hlavne žiť naplno, bez strachu, obáv či stereotypu. ,,Číslo, ktoré dnes máte na bankovom účte, si o rok pamätať nebudete. Zato zážitky si zapamätáte na celý život,” odkázala divákom videa hiezda seriálu Oteckovia, ktorá prvý deň vo vile zhodnotila ako najlepší v živote. A koľkože táto vymoženosť mladíkov vyšla? Nuž sladkých 10 000 eur.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: YouTube, Instagram/oswaldphotoss