V čase vypuknutia pandémie prejavilo mnoho slovenských hercov nespokojnosť, nakoľko i oni prišli kvôli obmedzeniam o prácu. Žiadne divadlo, natáčanie seriálov, účinkovanie v televíznych programoch či moderovačky rovná sa takmer nulové príjmy. Janko Koleník si však naopak zrejme pochvaľoval – konečne si mohol dať pauzu od všetkých rozbehnutých projektov a užívať si pokoj vo svojom luxusnom bytíku. Pozrite sa, kde býva známy ženský idol!

Ján Koleník sa narodil v Banskej Bystrici, avšak túžba stať sa hercom ho zaviedla do hlavného mesta, kde vyštudoval Vysokú školu múzických umení. Po jej skončení v roku 2004 sa už naspäť na stredné Slovensko nevrátil – stal sa členom Činohry SND a definitívne zakotvil v Bratislave.

Posledné desaťročie patrí Janko nielen k najobsadzovanejším hercom divadelných dosiek, ale i slovenských seriálov, vďaka čomu si na svoje zárobky určite sťažovať nemôže. Svedčí o tom aj jeho hniezdočko, ktoré si zakúpil dva roky dozadu na exkluzívnom mieste na nábreží Dunaja, odkiaľ má do SND doslova iba na skok.

60 metrov štvorcových umiestnených na 22. poschodí polyfunkčného domu vyšlo obľúbeného herca na nekresťanských 250 tisíc eur. To ale nie je všetko – minulý rok k tomuto bytíku prikúpil ďalší, dokonca o poschodie vyššie. Obe nehnuteľnosti sú však viazané hypotékou.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/jan_kolenik