Chcete začať makať vo fitku rovnako ako miláčik ženského publika, slovenský raper Kali? V tom prípade by ste mali dávať dobrý pozor. Pre odhodlané si totiž prichystal poriadnu výzu! Máte na to?

Pokiaľ i vy nie ste spokojná s vaším zovňajškom, zapojte sa do súťaže, ktorú na  Instagrame nedávno zverejnil Kali. Stačí ak v pondelok 14. mája 2018 zhotovíte snímku vašej aktuálnej formy a do 1. septembra 2018 budete tvrdo trénovať. Následne odfotíte váš progres a zašlete ju na jeho email. Tej, ktorej sa podarí zmeniť najviac, Kali sľubuje zaplatiť z vlastného vrecka 3-mesačné tréningy na úrovni. To je už aká ponuka!

,,POZOR❗Nič z toho neni reklama, všetko platím ja. Do 1. Septembra budem s týmito majstrami makať a chcem, aby každý, kto chce niečo so sebou urobiť, išiel od Pondelka so mnou SÁM vo SVOJOM fitku. Odfoť sa v Pondelok a potom 1. Septembra a pošli mi to na mail,ktorý zverejním koncom Augusta. Tomu/tej, kto bude mať naj progres, zaplatím trojmesačný tréning s týmito ľuďmi, s ktorými pôjdem ja. A každý druhý tréning dám s tebou… viem, že je to neuveritelné, ale fakt nejde o nič, len nech sa naštartuješ a vymeníš GTA za fitko alebo bicykel. Žiadny sponzor, všetko ide z mojeho vrecka,“ píše Kali vo svojom príspevku na internete. Prijímate jeho výzvu? ;)

Foto: Instagram