Žiarlivosť je dobrý sluha, ale zlý pán. Samozrejme, je jasné, že pokiaľ sme vo vzťahu, druhý človek nám ľahostajný nie je a takisto ani my nie sme ľahostajné jemu. Avšak všetko má svoju mieru a prehnaná žiarlivosť môže mať fatálne následky. Svoje o tom vie aj mladá Britka, ktorej priateľ prichystal naozaj nepríjemné prekvapenie. 

Dievča z britského mesta Newcastle išlo na rozlúčku so slobodou, ktorú usporiadala jej priateľka. Babská jazda mala prebiehať v miestnom bare, no frajer dotyčnej z toho veľmi nadšený nebol. Trápilo ho, že dievčatá budú ľahkým terčom pre mnohých mužov. V zápale žiarlivosti urobil niečo nepochopiteľné- kontaktoval majiteľov klubu a vyslovil neuveriteľnú požiadavku: “Ahoj, moja priateľka ide tento víkend na rozlúčku so slobodou. Chcel by som si zaplatiť zamestnanca, ktorý na ňu bude dohliadať a uistil sa tak, že pri ich stole nie sú žiadni muži. Nechcem, aby ktokoľvek z partie vedel, že ich zamestnanec sleduje!”

Majitelia baru však len nechápavo krútili hlavami a celú vec zverejnili na Facebooku. “Pre každého, kto by nám chcel ponúknuť peniaze za to, aby sme sledovali ich partnerov – my sme bar a nie súkromní detektívi či profesionálni úchyláci,” napísali pod príspevok. Žiarlivý nešťastník musel byť poriadne zahanbený, keď to videl. Dúfame, že sa táto správa dostala aj k jeho dievčaťu a to si uvedomilo, že s takýmto chorým človekom nemá strácať čas.

Foto: Facebook, Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Dox
Som beznádejná milovníčka módy, varenia, cestovania a mačiek. No mojou najväčšou láskou je písanie vo všetkých rôznych formách- od čarbania do zápisníka až po blogovanie na internete. Rada inšpirujem a takisto sa rada nechávam inšpirovať.