Ak máte muža či priateľa, určite je neoddeliteľnou súčasťou vášho života. Poznáte však ten pocit keď si pomyslíte, že kedysi ňou bol aj pre nejakú úplne inú ženu? Či už patríte medzi chorobne žiarlivé dámy, absolútne flegmatičky či dievčatá, ktoré žiarlia len tak ,,zdravo”, po tomto videu si uvedomíte, že každý má právo na svoju minulosť. :)

Mnohé z nás absolútne neakceptujú myšlienku, že ich priateľ niekedy patril k nejakej inej, mnohé žiarlia ako psy. Je jedno či je pre nich absolútnou minulosťou, nenávidenou harpiou alebou obyčajnou známou, vždy pre nás ostáva akýmsi tŕňom v oku. Existuje vôbec žena, ktorá sa nikdy neopýtala, koľko ich mal jej priateľ pred ňou? Odpovedať sa dá rôzne a na odpoveď sa dá zareagovať rôzne. Môžete sa nahnevať, môžete sa uraziť alebo to jednoducho prijať. Pozrite sa na úprimnosť muža a krásnu reakciu ženy na nasledujúcom videu a pochopte, že nie všetky bývalé vzťahy musia narušiť ten váš.. Možno ste práve vy tou dokonalou, ktorú hľadal po celý život :)

Video: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)