Keď sa moderátorka Evelyn snažila pochváliť vianočnou výzdobou, asi len málokto sa reálne zameral na stromček a balíčky pod ním. 30-ročná blondínka totiž tento rok zvolila prenikavo ružovú róbu, v akej sa jednoducho nedala prehliadnuť.

Hviezda markizáckej reality šou Farma prechádza čoraz viditeľnejšou premenou. Nielenže sa jej podarilo zhodiť prebytočné kilá, ale taktiež sa prednedávnom začala zaujímať o decentné zákroky na estetickej klinike.

evelyn

Televízne a internetové pôsobenie dokázalo Evelyn prilákať tisíce sledovateľov, ktorých sa krátko pred Štedrým dňom pokúsila zaujať pompéznym sviatočným outfitom. Známa markizáčka si zapózovala vedľa vyzdobeného stromčeka, i keď pozornosť pútala najmä ona samotná.

O komičke je veľmi dobre známe, že si fičí na ružovej farbe a túto mániu pretavila aj do adventných príprav. Evelyn sa navliekla do nariasených vrstvených šiat v jemne ružovom odtieni s pomerne odvážnym dekoltom. Fanúšikovia ju neváhali označiť za sladkú vianočnú salónku či tortičku. A ako by ste tento svižný model ohodnotili vy?

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

evelyn

Zdroj: Instagram/Evelynjefresh | Foto: Instagram/Evelynjefresh, tvmarkizaofficial