Zuzana Čaputová prežíva mimoriadne šťastné obdobie, nakoľko sa jej darí nielen na poli pracovnom, ale aj súkromnom. Našej prezidentke však najnovšie čaruje úsmev na tvári okrem jej dvoch milovaných dcér a partnera Juraja Rizmana i niekto ďalší. Pozrite sa kto!

Sú tomu takmer tri mesiace, čo sa verejnosť dozvedela o novom vzťahu Zuzany Čaputovej, ktorú osud zavial k jej bývalému kolegovi a aktuálnemu poradcovi podpredsedu NR SR Juraja Šeligu. Dnes sa už pani prezidentka k Jurajovi Rizmanovi ako partnerka hrdo hlási a ako sa podľa záberov na sociálnych sieťach zdá, jej vyvolený si padol do oka aj s blondínkinými dcérami Emou a Leou.

Krátko po Jurajovi však do famílie našej hlavy štátu pribudol ďalší nový „pán“. Tentokrát ide o štvornohého miláčika. ,,Rada by som vám predstavila nášho nového člena rodiny. Je to neskutočne učenlivý a živý psík. Volá sa Leon a už niekoľko týždňov nám robí veľkú radosť,“ prezidentka prostredníctvom pár viet a obrázkov zoznámila verejnosť s nádherným šteniatkom čierneho labradora.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/zuzana_caputova