Minulý týždeň sme boli svedkami turbulentných odkazov medzi Darou Rolins a jej bývalým priateľom Rytmusom. Za všetko mohol 8. október, kedy by dvojica oslávila svoje nedožité výročie. Speváčka už našťastie smútok hodila za hlavu, zbalila kufre a vybrala sa do Londýna, kde si na ňu počkalo aj milé rande.

Dara Rolins si aktuálne užíva voľné chvíle v Londýne, o ktorom na Instagram napísala, že je k nej veľkorysý – doprial jej totiž pomaly viac slniečka a tepla, než máme doma. Okrem nákupov či chvíľ s kamarátkou ale na speváčku čakalo aj jedno veľmi milé stretnutie.

Dara Rolins

“Po dlhšej dobe opäť v Londýne🎈Krásny deň, v tej najlepšej spoločnosti. Adin ma pozval na rande do parku… :) ♥️🌳🐞,” napísala vysmiata a rozžiarená slovenská kráska ku záberu, kde pózuje s roztomilým chlapčekom Adinom. Ruku na srdce, vy by ste odmietli takéhoto fešného gentlemana? My teda rozhodne nie!

Dara Rolins

Zdroj/Foto: Instagram/dararolins_vermi

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Brumka
Nie som žiadna spiritualistka Silvia Š, ale razím si niekoľko teórií: 1. Každý si je strojcom vlastného šťastia. 2. Čo dáš, sa ti vráti. 3. Kde je vôľa, tam je cesta. 4. Ak niečo veľmi chceš, splní sa ti to. Aj vďaka tomu si žijem svoj sen a prajem to každému. Občas ma však z neho prebudí faloš a nespravodlivosť, ktorá vládne svetu, ale taký je život :)