Eva Zelníková Strážnická a jej manžel sa 4. júla stali rodičmi krásneho chlapčeka, ktorý dostal meno Matteo. A hoci tehotenstvo a pôrod sa nezaobišli bez komplikácií, kráska spolu s malým uzlíkom šťastia si v zdraví užívajú domov už celý mesiac. Pri tejto príležitosti sa bývalá farmárka pochválila na sociálnych sieťach fotkou so svojou ratolesťou, pri ktorej sa jej od fanúšikov dostalo veľkého obdivu. Nikdy nebola krajšia! 

Eva Zelníková Strážnická sa dostala do nemocnice takmer mesiac pred pôrodom, nakoľko mala problémy so skracujúcim sa krčkom maternice. A hoci sa blondínka začala otvárať o niekoľko týždňov skôr, chlapček prišiel na svet takmer presne podľa mamičkiných želaní.

Prvé dni doma to silikónová podnikateľka nemala ľahké – na Instagrame sa sťažovala na veľké bolesti, ktoré jej sekcia spôsobila. Avšak aktuálne to už vyzerá tak, že je v poriadku a materstvo si naplno užíva.

Pred pár dňami sa ex farmárka svojim sledovateľom pochválila fotkou s Matteom. ,,Dnes máme 1. mesiačik. Letí to!” napísala do príspevku, ku ktorému sa vyjadril celý rad žien, chváliacich krásu čerstvej mamičky.

,,Evi, momentláne vyzeráš najkrajšie, ako si kedy vyzerala, úplne žiariš!” v komentároch napísala jedna z dám. ,,Jasné! Keby si ma videla naživo,” dostalo sa neznámej odpovede od mamičky, ktorá na fotografii stavila na prirodzenosť. S hviezdou Farmy si ale dovolíme nesúhlasiť, pretože jej to naozaj neuveriteľne sekne – veď žene nič nepristane viac ako materstvo! :)

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/evazelnikova