Snáď každá žena túži po tom, aby si pred ňu jej milovaný partner pokľakol a vyslovil tie tri jednoduché, no v tom okamihu najkrajšie slovíčka: ,,Vezmeš si ma?” Dokonalá žiadosť o ruku je tá, ktorá je nečakaná, originálna a jedinečná. Niektoré ženy uprednostňujú prežiť túto udalosť len vo dvojici, iné túžia po veľkolepej žiadosti pred davom ľudí. Mladé dievča Amy na tú svoju nezabudne asi nikdy!

Pomysleli by ste si, že obyčajná návšteva kina vám môže navždy zmeniť život? Amy to tiež nepredpokladala, až kým nešla so svojím priateľom jedného večera na očakávaný film. Pred začatím premietania si akože odbehol na záchod, no namiesto avizovanej snímky začali premietať niečo iné. Mladík totiž natočil video, v ktorom zachytil životný príbeh ich dvoch. Kým celá sála sledovala so zatajeným dychom a úsmevom na perách ,,hollywoodsky” film, on sa prezliekol do obleku, pripravil kyticu, šampanské a vybral sa do sály. Svetlá sa rozsvietili, prišli všetci ich spoloční priatelia a keď prišiel k svojej vyvolenej, kľakol si pred ňu a požiadal ju o ruku. Amy spočiatku neverila vlastným očiam, bola dojatá a, samozrejme, súhlasila. :)

Foto/Video: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Adka
Ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie článkov, čítanie kníh a varenie. Náladová, no priateľská a ochotná komukoľvek pomôcť.