Novozélandská skupina aktivistov stojí za vznikom netradičnej, no o to vzácnejšej reklamnej kampane na spodné prádlo. Žiadne vychudnuté modelky upravené Photoshopom, ale reálne prirodzené ženy!

Už sme si asi všetci zvykli na to, že akonáhle niektorá z veľkých módnych značiek predstavuje nové kúsky spodného prádla, uvidíme nové výtvory na vychudnutých modelkách, ktorých fotky a videá sú hodiny upravované vo Photoshope. Naštastie sa však aj v tejto dobe plnej anorexie, botoxu, silikónu či Photoshopu nájdu ľudia, ktorí vedia oceniť prirodzenú krásu ženského tela a čo je ešte vzácnejšie, nájdu sa ženy, ktoré sa za svoje “nedokonalé” telo nehanbia.

Práve takéto ženy sa spojili s novozélandskými aktivistami a založili projekt s názvom Lonely Girls, ktorý odštartoval reklamnú kampaň na spodné prádlo. Ani jedna z pózujúcich ,,modeliek” nebola nijako retušovaná a rovnako tak nebola žiadna fotka upravovaná vo Photoshope. Do tohto projektu sa môžu zapojiť všetky ženy, ktoré sa neboja zverejniť svoje fotky bez úprav a nehanbia sa za svoje telo.

spodná bielizeň Lonely Girls spodná bielizeň Lonely Girls spodná bielizeň Lonely Girls spodná bielizeň Lonely Girls spodná bielizeň Lonely Girls spodná bielizeň Lonely Girls spodná bielizeň Lonely Girls spodná bielizeň Lonely Girls spodná bielizeň Lonely Girls spodná bielizeň Lonely Girls spodná bielizeň Lonely Girls spodná bielizeň Lonely Girls spodná bielizeň Lonely Girls spodná bielizeň Lonely Girls spodná bielizeň Lonely Girls

Foto: Depositphotos.com, Lonelylabel.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)