Mať svadbu ako z filmu vo hviezdnom Las Vegas je snom mnohých. Pred pár dňami sa zdalo, že si ho splnil aj známy slovenský párik, ktorý ľudí pravidelne zabáva na Instagrame. Ako však priznal, i v tomto prípade išlo iba o žart.

Bianka Rumanová a Filip Jovanovič majú za sebou dovolenku v Amerike, kde spoločne navštívili niekoľko úžasných miest. Najviac ale fanúšikom vyrazili dych zábermi z Las Vegas, odkiaľ zverejnili krásne svadobné fotografie i dojímavé video.

Nechýbali biele šaty či obrúčky, pričom Bianka sa dokonca zverila do rúk vizážistky a Jovinečko zašiel k barberovi. Obaja sledovateľov informovali, že išlo o ich veľký deň. Po srdečných gratuláciách od známych i neznámych priaznivcov však dvojica priznala, že žiadny obrad nemala.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Potrebujeme vám povedať dosť dôležitý oznam. My sme sa nezobrali v Las vegas. My sme si tak srandu robili z vás a neviem, ako vám to máme povedať,“ prihovoril sa sledovateľom na Instagrame ešte z New Yorku obľúbený komik. ,,Sme hlúpi,“ s humorom ho doplnila priateľka konštatujúc, že to bol tréning. ,,Ste prešli všetci, boli ste super prajní a budete na pozvánke,“ uviedla Bianka, ktorá na svojom profile prezradila, že indíciou k tomu, že išlo o vtip, bola absencia kaplnky. Tá totiž chýbala na všetkých „svadobných“ záberoch.

Svadobné video Bianky a Jovinečka

Odhalenie pravdy o svadbe

Zdroj/Foto: Instagram/biankarumanova, jovinecko