Hlavnými hrdinami druhej série šou Svadba na prvý pohľad sa stali štyri krásne dámy a rovnako štyria sympatickí páni. Jeden z nich si však zrejme povedal, že by bolo fajn, keby si svoju vyvolenú našiel aj jeho tatko!

Single život má svoje výhody, no každý vie, že „ve dvou se to táhne lépe“. Umelec na voľnej nohe Michal Papánek sa spriaznenú dušu pokúsil nájsť prostredníctvom šou Svadba na prvý pohľad, ktorá ho spojila s tanečnicou a baristkou Vierkou.

Viera a Michal svadba na prvy pohlad

To, či dvojica pokračuje vo vzťahu aj po vypnutí kamier, zatiaľ jasné nie je. Všetko sa diváci včas dozvedia z vysielania TV Markíza. Isté je ale to, že Michalov tatko si nažíva sám. Televízny ženích sa teda rozhodol, že otcovi skúsi nenápadne zohnať ženu. Na Instagram tak zverejnil záber z víkendového relaxovania, ku ktorému priložil nasledovný text.

,,Dnes v neďelu takto u otca na teraske s kávičkou – jarná pohodička. Inak otec je singl,“ Bratislavčan ozrejmil ženskej časti svojich sledovateliek, ktorá by mohla mať o jeho tatka prípadný záujem. A ako sme mohli vidieť aj počas Mišovej svadby, pán Papánek je celkom fajn štramák!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/mimco07, tvmarkizaofficial