Kto sleduje život influencerky Zuzany Plačkovej, vie, že je mimoriadne rodinne založená. A hoci uplynulé dva mesiace si užívala luxus mimo Slovenska, nedopustila, aby sviatky strávila bez všetkých svojich milovaných. Na Vianoce sa tak celá família zišla v kráskinej rodnej Čadci, kde si ženská časť osadenstva spravila nádherný záber pri stromčeku!

Neterky Zuzany Plačkovej sa na jej instagramovom profile vyskytujú pomerne často. Ich mamina, a teda sestra krásky, ktorú obdivuje státisíce ľudí, však už menej. Málokto tak možno doteraz vedel, ako vlastne Maťka vyzerá. Jej identitu najsledovanejšia slovenská influencerka odhalila na sociálnej sieti na druhý sviatok vianočný, a to prostredníctvom ich čarovnej vianočnej fotografie.

Okrem “ségier” možno na obrázku, zhotovenom pri parádnom stromčeku, vidieť i spomínané rozkošné dievčatká Sofiu a Simonku a ich starkú, ktorá však pôsobí ako ďalšia Zuzanina sestra. ,,Som ich vymaľovala povinne,” s vtipom reagovala na jeden z lichotivých komentárov známa brunetka, ktorá sa postarala o hviezdny look dám zo svojho rodu. Aj viacerí fanúšikovia zhodnotili, že podnikateľkina mamina Veronika vyzerá naozaj fantasticky!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova