INZERCIA | Podľa prieskumu trávime my, ženy, v kúpeľni priemerne 80 minút denne. Staráme sa o seba, kúpeme sa, líčime, skrášľujeme, upravujeme, upokojujeme, plánujeme, premýšľame a relaxujeme. Nevyčítajte si to a už vôbec si čas pre seba neupierajte. Jedine ak budete spokojná a vnútorne vyrovnaná, zvládnete udržiavať harmóniu a pokoj v celej rodine.

Zariaďte si preto kúpeľňu tak, aby ste sa v nej cítili pohodlne, komfortne a bezpečne. Nešetrite na úložných priestoroch. Kúpeľnové skrinky pekne skryjú všetky uteráky, fľaštičky, dózičky s odličovacími tampónmi, košíčky s gumičkami do vlasov a hrebeňmi.

V hlavnej role kvalita

Predtým, ako sa vrhnete do výberu, majte na pamäti, že je dôležité, aby boli skrinky vyrobené z kvalitných materiálov, pretože ich budete používať niekoľkokrát denne. V kúpeľni je navyše neustále vlhké prostredie. Nekvalitné skrinky sa môžu čoskoro poškodiť, zásuvky nebudú na seba doliehať a dvierka nepôjdu úplne zavrieť.

Na trhu zoženiete tieto typy kúpeľňových skriniek:

Kúpeľňová skrinka pod umývadlo

Môžete si vybrať závesnú alebo voľne stojacu skrinku pod umývadlo, s umývadlom alebo bez neho, s dvierkami alebo so zásuvkami. Najobľúbenejšia farba je biela, môžete si však vybrať aj iné farby a dekory. Do kúpeľňových skriniek pod umývadlo skryjete napríklad laky na vlasy, šampóny, hygienické potreby alebo náplne do dávkovača na tekuté mydlo.

Kúpeľňová skrinka nad umývadlo

Vyberte si so zrkadlom, bez zrkadla, s osvetlením aj bez neho. Najobľúbenejším a najpredávanejším variantom je biela kúpeľňová skrinka nad umývadlo. Čo sa týka vzhľadu, platí jedno pravidlo – akýkoľvek kúpeľňový nábytok vyberajte vždy z jednej série a v jednotnom dizajne. Pestrú ponuku skriniek do kúpeľne nájdete napríklad na e-shope Sanitino.sk.

Vysoké kúpeľňové skrinky

Aj  tento typ skrinky vyberajte v rovnakom dizajne ako skrinku nad umývadlo a skrinku pod umývadlo. Do vysokej skrinky môžete uložiť napríklad uteráky, fén, žehličku na vlasy, do vyšších poličiek lieky, agresívne čistiace prostriedky či pracie prášky. Túto možnosť oceníte hlavne v domácnosti s malými deťmi, ktoré majú ruky všade.