V stredu nadránom policajný zbor v Bratislavskom kraji prijal na linke hovor o lúpežnom prepadnutí čerpacej stanice, kde došlo naozaj ku kurióznemu dolapeniu páchateľa. Ten sa mal dožadovať finančnej hotovosti, inak hrozil násilím. Na jedného zo zamestnancov pumpy dokonca zaútočil a niekoľkokrát ho udrel do tváre. Našťastie, sa mu pred zlodejom podarilo utiecť zadným vchodom.

Avšak tu príbeh nekončí. Kolega napadnutého muža ušiel zadným vchodom, odkiaľ sa mu podarilo privolať políciu. V tej chvíli sa mala ponúknuť neznáma žena s návrhom, že páchateľa zdrží, kým dorazí hliadka.

,,Po príchode hliadky PZ na mieste bolo zistené, že osoba ktorá čerpaciu stanicu prepadla, sa nachádza v jej vnútorných priestoroch. Policajti v jednej z miestnosti spozorovali muža, ktorému poskytovala se*uálne služby mladá žena,“ uvádza o kurióznom prípade na Panónskej ceste polícia na svojom oficiálnom Facebooku. Podľa informácií portálu Noviny.sk mala neznáma zlodeja uspokojovať orálne.

,,Policajti chceli muža na mieste obmedziť na osobnej slobode, nakoľko však kládol aktívny odpor, boli voči nemu použité donucovacie prostriedky. Po ich použití bol eskortovaný na príslušné policajné oddelenie, kde s ním boli vykonané potrebné úkony.“ Pod týmto neuveriteľným príspevkom na sociálnych sieťach, ale aj k článku Televízie JOJ sa k téme začali ľudia hromadne vyjadrovať hlavne na margo „hrdinky“.

,,Keď vtáčka lapajú, pekne mu spievajú,“ píše s humorom jedna z komentujúcich, ktorá sa ako mnohé iné na celú vec pozerá s nadhľadom. No našli sa tiež ženy znechutené z činu neznámej. ,,Čo to bolo za ženu? Fuj!“ vyjadruje sa pohoršenie dáma. ,,To je snáď zlý vtip!“ napísala ďalšia. Avšak nachádzame aj pozitívne reakcie. ,,Takto sa to robí! Do psej matere!“ O svoj názor na tento bizarný hrdinský čin sa môžete podeliť v komentároch na našom Facebooku!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook – Polícia SR – Bratislavský kraj, noviny.sk | Foto: Facebook – Polícia SR – Bratislavský kraj, pixabay.com