Na sociálnej sieti Twitter sa objavila celkom nová zaujímavá výzva. Ak čakáte, že si ľudia opäť vylievajú ľadové kýble vody na hlavu či postujú 10 rokov staré fotky – ste na omyle. Tentokrát to schytali len a len muži – nám ženám pritom stačí napísať jedinú vetu!

Ako by asi tak zareagovala vaša drahá polovička v prípade, že by ste jej oznámili to radostné rozhodnutie, že túžite po bábätku? Pokiaľ ste si svojho partnera predstavili so srdcovým infarktom či vypúlenými očami, táto výzva je práve pre vás.

Ženy z celého sveta sa totiž rozhodli nachytať svoje polovičky tým, že im zaslali na pohľad jednoduché slová: „Chcem dieťa!“ Ich reakcie sa však stávajú čoraz viac virálnymi, a tak sme si pre vás pripravili súhrn TOP 12 najlepších z nich.

Dáte sa na tento nevinný ženský fórik aj vy? Stačí napísať priateľovi/snúbencovi/manželovi frázu „chcem dieťa“ a čakať na jeho odpoveď a danú reakciu (ak chcete) zavesiť na internet. Nezabudnite nás označiť hashtagom #SlovakWomanVyzva a my vašu správu zverejníme na Instagrame! Nájdete ho >>>TU<<< 

TOP 12 najvtipnejších reakcií mužov

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Zdroj: Twitter.com | Foto: SlovakWoman.sk, Depositphotos.com