V každom období sa nájde neodolateľný hudobný hrdina, ktorý je jediným pohľadom schopný dostať celé ženské publikum do varu. Aktuálnym kráľom pódií je kolumbijský krásavec Maluma – rozvášnené dámy sú v jeho prítomnosti ochotné spraviť čokoľvek, len aby zaujali jeho pozornosť.

Atraktívny spevák sa zaradil medzi najžiadanejších predstaviteľov súčasnej svetovej latino scény. 25-ročný idol si priazeň opačného pohlavia získava nielen horúcimi tanečnými hitmi, ale aj príťažlivým drsňáckym zjavom či vyrysovanými krivkami.

Maluma

Niet sa čomu diviť, keď mu nadšené fanúšičky túžia vyjadriť svoj obdiv za každú cenu. Maluma tak počas koncertovania nemá núdzu o potlesky, skandovanie alebo dokonca pikantné kúsky oblečenia, akými sa rád pochváli i na sociálnej sieti, pričom v repertoári nechýbajú ani podprsenky ozdobené menom slávneho latino boha.

Keďže kolumbijský fešák vo februári budúceho roka poteší návštevou aj slovenské publikum, už teraz si môžete pripravovať netradičné darčeky, ktoré s trochou šťastia doletia na pódium priamo do rúk zbožňovaného hudobníka. :)

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Maluma koncert

Zdroj|Foto: Instagram/Maluma