Drahé slečny, milé ženy!  Prichádza jar, slniečko nám svieti od skorého rána, všetko kvitne, príroda je plná farieb a zvieratká sa medzi sebou ľúbia v tomto období o trochu viac. Áno, je to vo vzduchu – chémia jari.

Aj vy ste si všimli, že všetci sú akýsi spokojnejší, milší a vysmiati? Starosti sa vám zdajú byť menej problematické a na počudovanie aj kolegovia menej otravní. S vychádzajúcim slnkom ste sa začali starať viac o seba i svoj zovňajšok. Driete vo fitkách a plavárňach, aby vaše sexy bruško a zadoček zaujali nejedného uslintaneho muža, ktorý okolo vás prejde. Pozor, nebezpečenstvo v podobe langošov a hranoliek na vás začína číhať na každom kroku a tak sa nebojte a zostaňte verné vlastnému presvedčeniu o životnom štýle.

Ak ste to ešte nestihli, otepľovačky a zimné kombinézy zabaľte do vriec a vymeňte ich za príjemné letné šaty, lyžiarky na nohách za sandále a baranice na hlavách za slamený klobúk. Presne tak, dámy, ktorej by sa nepáčilo, a to ruku na srdce, keď prejde cez skupinku chlapov, že sa minimálne každý za vami otočí? Samozrejme bez primitívneho pískania a vykrikovania! Pridáva nám to na zdravom sebavedomí a okrem toho, že sa krásnou citete vy, vidia to aj ostatní.

Takže milé dámy, ženy, slečny, dievčence, dnes je vonku výnimočne krásne, oblečte si tú najlepšiu vec, čo vo vašom šatníku nájdete, nahoďte slnečné okuliare a hor sa von chytať bronz alebo to svoje zlato? :-)

Foto: Twitter