Nedávno sme vám priniesli neuveriteľný prípad Patricie, ktorá priviedla na svet dieťa bez toho, aby vedela, že je tehotná. Napriek tomu, že mnohé z vás nad jej pôrodom krútili hlavami, vyzerá to tak, že sa takéto “zázraky” bežne stávajú. Krátko nato tu máme totiž ďalšiu dámu s podobným príbehom.

Po tom, ako sa Charlotte Dubard zvíjala vo veľkých bolestiach, nedalo jej to, vzala do rúk mobil a pozrela sa prostredníctvom neho medzi nohy. To, čo zbadala, však absolútne nečakala. Z rozkroku jej totiž trčali detské vlásky!

Nepríjemné ťažkosti tak signalozovali prichádzajúci pôrod, ktorý napokon 24-ročná žena absolvovala úplne sama vo vani svojho bytu v Londýne, kde bývala s priateľom. Miguel po jej telefonáte okamžite prišiel z práce a to, čo uvidel, ho poriadne šokovalo. So svojou láskou sa totiž znenazdajky stali rodičmi zdravého synčeka, pričom Charlotte musela mladíka presviedčať, že je dieťa naozaj ich. ,,Asi ma ovládli inštinkty, neviem, ako som to dokázala,” prezradila pre portál The Sun.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Celý prípad je o to zaujímavejší, že mladá dievčina po celý čas pracovala ako čašníčka, dokonca aj 14 hodín denne, brala antikoncepciu, sem-tam si vypila a fajčila. Ani jej menštruačný cyklus či váha sa výrazne nezmenili – Charlotte pribrala len 5 kíl.

Rodina taktiež nemohla uveriť, že sa brunetke podarilo priniesť na svet ľudský život “len tak”, bez toho, aby o tom niekto vrátane nej vedel. ,,Berú ho ako zázrak, hovoria, že je anjel. Prijali ho s nadšením, veľmi mi pomáhajú,” vyjadrila sa.

Zdroj: thesun.co.uk |  Facebook/ Charlotte Dubard