Američanka Stephanie Jaegers zažila obrovské prekvapenie, keď ju do nemocnice priviezli v obrovských bolestiach v domnienke, že trpí obličkovými kameňmi. Ich vyšetrenie sa však skončilo nečakaným pôrodom dieťaťa! Určite sa pýtate, ako je možné, že si žena takú dlhú dobu nevšimla, že je tehotná. Avšak ona prisahala, že o tom nevedela.

Michael, manžel Stephanie, napísal na sociálnej sieti Facebook príspevok o tom, čo sa jeho rodine vlastne ,,stalo”. V amerických online magazínoch sa uvádza, že po príchode do nemocnice sa Jaegers dozvedela, že je v 38. týždni tehotenstva a o chvíľu bude rodiť. O 3:05 priviedla na svet chlapčeka, ktorého pomenovali Shaun Jude Jaegers.

d1

Skeptickí priatelia a rodina nechceli tomuto príbehu veriť, avšak Michael prišiel s možným vysvetlením, prečo dvojica o tehotenstve ženy nevedela. Jej manžel tvrdí, že Stephanie nedávno diagnostikovali premenopauzu, čo by vysvetľovalo, že si nevšimla hormonálnu nerovnováhu, ktorá bola v tomto prípade spojená s tehotenstvom. Okrem toho, chlapček Shaun nebol počas tehotenstva v správnej polohe, čo obmedzilo jeho pohyb v brušku. Najbizarnejšie na tom je, že Stephanie mala aj počas gravidity pravidelný menštruačný cyklus. Tento prípad lekári označili za ojedinelý, a práve z týchto dôvodov sa manželia ani nezamýšľali nad možnosťou, že by Stephanie mohla byť tehotná. Okrem toho, šokovaná mamička si pár týždňov predtým zlomila členok a dlhšie obdobie bola pripútaná na lôžko, čomu pripísali jej mierny nárast na váhe.

d

Dvojica však neberie narodenie Shauna ako prekážku, naopak, sú šťastní, že namiesto závažného zdravotného problému majú v náručí zdravého syna.

d4 d3 d2

Zdroj: Cosmopolitan | Foto: Facebook/MichaelJaegers

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Dox
Som beznádejná milovníčka módy, varenia, cestovania a mačiek. No mojou najväčšou láskou je písanie vo všetkých rôznych formách- od čarbania do zápisníka až po blogovanie na internete. Rada inšpirujem a takisto sa rada nechávam inšpirovať.