Kaderníčka z amerického Ohia má za sebou skúsenosť, akú si väčšina ľudí nedokáže predstaviť ani v najhoršej nočnej more. Po tom, ako sa pred necelými tromi mesiacmi vrátila z exotickej dovolenky v Karibiku, jej milované psy ju potešili klasickým privítaním – domáci miláčikovia paničku od radosti oblízali od hlavy po päty, čím jej však nadobro zmenili celý život!

Američanka Marie Trainer sa len pár hodín po nevinnom obliznutí psíkmi začala cítiť akosi zvláštne. Keďže si s manželom pôvodne mysleli, že by mohlo ísť o klasické príznaky chrípky, zašli ešte v ten večer na pohotovosť. Po tom, ako ale lekári zistili, čo sa s bezvládnou ženou deje, ostali ako obarení.

54-ročnej brunetke bola bezprostredne po príchode do nemocnice zistená nebezpečná infekcia a silná otrava krvi spôsobená obyčajným zvítaním sa s milovanými zvieratkami. Doktori preto v záujme záchrany života museli Američanku uviesť do kómy, pričom neskôr došlo k ešte omnoho horšiemu scenáru.

Keďže sa otrava začala rýchlo šíriť do celého tela, museli byť žene amputované všetky štyri končatiny. Marie tak v priebehu pár dní prišla o ruky aj nohy, aby mohla ostať nažive. Tmavovláska sa z desivého zážitku a náročných operácií spamätávala takmer tri mesiace, ktoré strávila na lôžku. Napriek obrovskej nepriazni osudu ale statočná bojovníčka úsmev na tvári nestráca.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Nypost.com | Foto: Twitter.com, Pixabay.com