Slobodná mamina z Ameriky si prešla veľmi ťažkým rozchodom, keď ju krátko po pôrode opustil otec jej dieťaťa. V dôsledku toho prišla o posledné kúsky sebavedomia, ktoré utrpelo rany i kvôli výrazným zmenám na postave. Utrápenú ženu vzali do parády odborníci a výsledný efekt vyrazil niektorým členom rodiny dych!

,,Po rozchode som sa cítila nahnevaná a deprimovaná. Všetko ma to zasiahlo a prestala som sa o seba starať,” prezradila na seba len 23-ročná Kelsey zo štátu Georgia a pri spomienkach na minulosť sa doteraz nedokáže ubrániť slzám.

Brunetka sa nedokázala vyrovnať s popôrodnými zmenami na tele, čo sa onedlho odrazilo i na jej vzťahu s partnerom, ktorý ju opustil. V dôsledku toho sa mladá Američanka úplne prestala zaujímať o vlastnú vizáž a čoraz viac sa psychicky opúšťala.

Užialená žena sa prihlásila do relácie, kde sa túžila priblížiť svojmu najväčšiemu idolu. ,,Mojim snom je vyzerať ako Kylie Jenner, s dlhými čiernymi vlasmi, veľkými riasami a červeným rúžom,” Kelsey mala o premene od začiatku jasnú predstavu. Odborníci na krásu ju teda nielenže nalíčili presne podľa predstáv, ale výzor jej zároveň doladili bohatou havraňou parochňou a elegantnými červenými šatami.

Najbližšia rodina neskrývala pri pohľade na zmenenú krásku dojatie i prekvapenie zároveň, avšak najväčší šok zažil bezpochyby jej malý synček. Tomu chvíľku trvalo, kým si uvedomil, že osoba stojaca pred ním, je jeho milovaná maminka.

Hlavná aktérka bola síce s konečnou vizážou spokojná, no mnohí ľudia v komentároch vyjadrili názor, že sa cieľ premeny nenaplnil – Kelsey vraj pôsobí krajšie bez ton mejkapu a podobu so slávnou členkou klanu Kardashianiek vraj poznať vôbec nie je. A ako hodnotíte túto úpravu vy?

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Celý priebeh premeny

Zdroj|Foto: YouTube/Truly