Podnikateľka Zuzana Plačková dokázala v priebehu plodnej kariéry rozvinúť niekoľko poriadne výnosných biznisov. Medzi jej najnovšie aktivity patrí predaj vlastnej kolekcie oblečenia, zahrňujúceho spodné prádlo či modelovacie legíny. Práve to sa stalo kameňom úrazu pri výnimočne vyhrotenom slovnom ataku, ktorý si vyslúžil Zuzaninu ráznu odozvu!

O módnych kúskoch či výživnom kolagéne od asi najslávnejšej slovenskej influencerky už určite počula takmer každá Slovenka. Instagramová hviezda zarába na svojich produktoch nemalé peniaze, preto si zakladá na tom, aby sa zákazníčky vždy dočkali požadovanej kvality.

Keď však prišiel verejný komentár od ženy, označujúcej autorku kolekcie za klamárku či prostitútku, jej slová si priam žiadali okamžitú reakciu. Malo ísť o nespokojnosť pre reklamáciu legín, ktoré boli údajne len jediný raz odskúšané a kvôli nevyhovujúcej veľkosti poslané naspäť do predajne.

,,Počúvaj, ty klamárka špinavá!” zneli až neuveriteľne nechutné slová od nahnevanej nakupujúcej. ,,Objednala som si tie tvoje šmejdové legíny a ani som ich neobliekla, ihneď som ich reklamovala a boli mi vrátené, lebo že som zašpinila tovar! Ty hlupaňa, ani neboli oblečené, tak ako som mohla tovar zašpiniť?! Za to oblbovanie si chodíš po dovolenkách! Prostitútka! To len tak nenechám! Si obyčajná klamárka, podvodníčka a prostitútka!”

Sebavedomá brunetka nenechala nič na náhodu a kvôli podobným ohlasom sa pokúsila uviesť citlivú záležitosť na pravú mieru. Okrem otvoreného opisu skúsenosti s vrátením konkrétneho tovaru Zuzana nezabudla priložiť fotografie ako dôkaz, že určitý typ sťažností jednoducho kladne vybaviť nemôže.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj: Instagram/Queen.plackova | Foto: Instagram/Queen.plackova, Streamable.com