Po včerajšku sme sa presvedčili, že Martin Harich je nielen výborný spevák, ale aj perfektný šouman. To, čo predviedol ako Cyndi Lauper, roztiahlo kútiky na tvári asi každému, kto sledoval program “Tvoja tvár znie povedome”.

“Girls Just Want To Have Fun”. Neoficiálna hymna všetkých žien, ktorá nesmie chýbať na žiadnej dámskej jazde! Včera sa jej zhostil Martin Harich a s pokojným svedomím prehlasujeme, že by sme ho bez námietok prijali na akýkoľvek babský žúr. Samozrejme, len ak by prišiel vo vizáži Cyndi Lauper, autorky tohto svetového megahitu, a zatancoval by minimálne rovnako ako v zatiaľ poslednej časti šou “Tvoja tvár znie povedome”. Martin totiž nenechal ani jednu tvár bez šokovaného výrazu a následného smiechu. Veď inak sa ani nedalo, sledujte to! :)

#photoshoot #tvojatvarzniepovedome #lovemyjob❤️

A post shared by Martin Harich (@hartin_marich) on

 

martinh

Martin Harich – Girls Just Want To Have Fun

Cyndi Lauper – Girls Just Want To Have Fun

Foto: Instagram, Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Slavka
Jej revír je kultúra, jej tempo je vražedné. Jej protivníci – speváci, herci a iné slovenské celebritky :). Nasadená 24 hodín denne, to je naša Slávka, nie je nik, kto by ju nemal rád. Spovedá rôzne osobnosti kultúry, najmä hudby a píše o všetkom, čo sa umením dá nazvať, ale aj o rôznych iných témach.