Televízia Markíza v piatok večer na svojich obrazovkách odvysielala prvý diel z českej verzie reality šou Svadba na prvý pohľad. Už v úvode experimentálnej zoznamky nechýbali momenty, ktoré divákov nepochybne chytili za srdce. 

Prvým párom, ktorý sa predstavil v úvodnej časti reality šou z dielne televízie Nova, je 36-ročný František a mladá slečna Natálka. Dvojicu však nespája len odvaha zúčastniť sa vzťahovej relácie, ale i srdcervúce príbehy.

,,Ja som jedináčik. Tým, že najskôr zomrel otec a potom maminka, nemám žiadnych súrodencov, prarodičia už nie sú, tak vo svojej podstatne som sám,” prezradil o sebe na kameru multifunkčný podnikateľ.

,,Mrzí ma, že už mame nosím kvety len na hrob, že už jej ich nenosím domov do vázy. Vždy bola rada, keď mala záhradu plnú kvetov,” zaspomínal si na milovanú mamu televízny ženích, ktorý sa pred štábom nebránil slzám a ukázal aj svoju citlivú stránku.

,,Narodila som sa v Kyjeve a v Prahe žijem od dvoch rokov. Maminka ma vlastne zobrala a utiekla od môjho otca. Úprimne povedané, priznala ťažké detstvo pôvabná zubná sestra. Či smutná minulosť pomôže “mladomanželom” nájsť si k sebe cestu, uvidíme v ďalších dieloch experimentu.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Televízia Markíza