Každá žena občas sníva o tom, že ju jedného dňa z kolotoča všednej reality vytrhne dokonalý princ na bielom koni a spoločne si naplánujú najkrajší svadobný deň na svete. Istá dáma však veľkú udalosť poňala veľmi netradičným štýlom a pred svojho vyvoleného predstúpila tak ako žiadna iná.

Keď pred nás milovaný partner konečne pokľakne, začína sa okolo plánovania perfektnej svadby hotový cirkus. Starostlivo vyberáme šaty, výzdobu či pozvánky a veríme, že naša polovička s nami zdieľa rovnaké nadšenie. Jedna kreatívna dáma sa však rozhodla spestriť si najkrajší okamih v živote poriadne humorným nápadom.

svadba

Jedným z najdôležitejších okamihov sa stáva moment, keď ženích svoju nevestu uvidí v svadobných šatách úplne po prvýkrát. Tento šťastlivec ale na výnimočnú chvíľu zrejme nikdy nezabudne. Jeho vyvolená totiž pred neho predstúpila v kostýme “hrozivého” Tyranosaura Rexa, čím budúceho manžela náramne pobavila. Originálne svadobné video si môžete pozrieť nižšie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Nevesta ako dinosaurus

Zdroj/Foto: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Milujem humor, dobrú spoločnosť a objavovanie nových vecí. Písanie je pre mňa najprirodzenejšou formou vyjadrovania myšlienok, názorov a zaujímavých postrehov. Som za každú srandu a neoblomne verím, že všetko čo sa udeje, má svoj zmysel.