Vývoj románika medzi Milanom a Terezou je niečo, s čím sme sa v šou Svadba na prvý pohľad doposiaľ nestretli. Množstvo divákov si práve tento párik najviac zamilovalo a to vďaka ich silným vzájomným citom a romantike od samého začiatku. Našli sa ale aj takí, ktorí atraktívneho ženícha obvinili z nelichotivých vecí!

Vyšportovaný fitness tréner silné emócie k vytúženej polovičke vôbec neskrýva, dokonca sa jej priznal, že pred časom prišiel o životnú lásku, a tak túži zotrvať v náručí ďalšej ženy čo najdlhšie.

milan tereza svadba

Usmievavá plavovláska by sa taktiež už rada usadila, všetko teda pôsobí ideálne. Poniektorým sledovateľom priam osudovej známosti sa ale nepozdáva spôsob, akým sa markizácky fešák snaží svoju vyvolenú k sebe od úvodu pripútať. Okrem toho, že kvôli nej vyšachoval druhého adepta na manželstvo, prejavuje k nej i napriek príliš krátkemu vzťahu nezvyčajne hlboké puto.

Viacero žien preto nadobudlo zo svalovca dojem, že si chce 25-ročnú nevestu z Bacúcha k sebe pripútať až natoľko, že nebude schopní tolerovať jej osobnú slobodu. ,,Neviem, nejak mám z neho pocit, že keby ho odmietla, on bude ten typ chlapa, čo jej nedá pokoja, bombardovať ju, vyklopávať, škriabať na dvere a ísť za ňou aj keby čo bolo. Príde mi taký psychomaniak, znejú šokujúce výčitky smerom na Milanovu osobu, ktoré prekvapivo vôbec neboli ojedinelé.

,,Presne, a keď začne podozrievať a žiarliť, ešte jej aj jednu utne. Keď sa bavili o tom, ktorý mal byť miesto neho, ten jeho pohľad ho úplne prezradil,” povšimla si ďalšia diváčka. ,,Zničí ju žiarlivosťou,”… ,,Mala by od neho utekať,” zneli iné trpké reakcie. A aký dojem zanechal sympatický Čech vo vás? Tiež si myslíte, že je na Terezku až príliš fixovaný? Podeľte sa o svoje názory prostredníctvom komentárov na našom Facebooku!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/Tvmarkizaofficial | Foto: Instagram/Tvmarkizaofficial, Markiza.sk