Michal Papánek sa do očí verejnosti dostal vďaka markizáckej šou Svadba na prvý pohľad. Bohužiaľ, vzťah s Vierkou mu nevyšiel a ženích stále hľadá svoju spriaznenú polovičku. Keďže sa fešák z Bratislavy profesionálne venuje maľovaniu obrazov, mnoho času trávi v ateliéri, kde pod jeho rukami vznikajú krásne diela.

Mišo je umelec na voľnej nohe a občas si privyrába aj herectvom – to sa stalo hlavným zdrojom nedôvery v manželstve s Vierkou. ,,Stále ti neviem veriť, lebo na svadbe, keď si mi povedal, že chodíš na komparzy, som si myslela, že si herec,” prezradila nevesta, ktorá si myslela, že jej partner všetko len predstiera. Po viacerých hádkach sa tak ich spoločná cesta skončila a obaja na lásku svojho života naďalej čakajú.

Viera a Michal svadba na prvy pohlad

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Rodený Bratislavčan sa už niekoľko rokov venuje maľovaniu obrazov, čo ho neskutočne baví a napĺňa. Viaceré svoje umelecké práce odprezentoval aj na výstavách. ,,V niektorých dielach nájdete skryté odkazy či posolstvá. V iných zas jednoduchosť fenoménu chvíle, pri ktorej bolo dielo vytvorené. Námety na obrazy sú rôznorodé, tvorím pre ľudí a ich pocity,” prezradil markizácky ženích. Musíme uznať, že Michal má neskutočný talent a to, čo zanechá na plátne, je pre oči vždy dokonalým pôžitkom.

zenich michal

obrazy zenicha michala obrazy zenicha michala

obrazy zenicha michala obrazy zenicha michala obrazy zenicha michala

Zdroj/Foto: Instagram/tvmarkizaofficial, art_papanek, mimco07, obrazynapredaj